Kampanyalardan haberdar olmak için takip etmeyi unutmayın!
1.000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! 1.000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! 1.000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! 1.000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Hakkımızda

 

Shemall Cream: Doğal ve Güvenilir Kozmetik Ürünleri 

Shemall Cream, kadın girişimci ŞADIMAN GÜL ve Miryana Kimya'nın deneyimiyle kurulmuş tescilli bir markadır. Miryana Kimya'nın üretimiyle, uzman kimyagerlerimiz tarafından özenle hazırlanan doğal kozmetik ürünleriyle bilinir.  Amacımız, doğal güzellik anlayışını benimseyerek, kadınların güzelliklerini korurken ciltlerine zarar vermemek ve güvenli ürünler sunmaktır. 

Formülasyonlarımız: 

Ürünlerimiz, doğanın bize sunduğu en değerli içeriklerle zenginleştirilmiş, güvenilir ve etkili formülasyonlarla üretilmektedir. Sentetik kimyasallara yer verilmeyen markamız cilt problemleri ve amacını hedef alır. En yenilikçi aktif bileşenleri kimyagerlerimiz tarafından formüle edilir. Gerekli test işlemleri miryana kimyada incelenir ve onaylandıktan sonra satışa sunulur. 

Güvenilir Üretim: 

Shemall Cream olarak, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartlarına sıkı sıkıya bağlıyız. Ürünlerimiz, en yüksek kalite ve güvenlik önlemleri altında üretilir ve her aşamada titiz kalite kontrolünden geçer.  Böylece, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunarız. 

Doğal ve Etkili: 

Ürünlerimiz, sentetik kimyasallar içermez ve cildinize zarar vermeden güzelliğinizi destekler. Doğal içeriklerin gücüyle formüle edilmiş olan Shemall Cream ürünleri, cildinizin ihtiyaçlarını karşılayarak sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. 

Shemall Cream olarak, sizlere en doğal, en güvenilir ve en etkili kozmetik ürünlerini sunmak için çalışıyoruz. Her geçen sene yenilikleri takip ediyor, beraber gelişerek devam ediyoruz. Sizde kadın girişimci ve yerli üretime destek olarak, doğal güzelliğinizi keşfedin ve Shemall Cream ile cildinizdeki farkı hissedin! 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...