DOĞANIN GÜCÜ CİLDİNİZDE
1.000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! 1.000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! 1.000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! 1.000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kargo, İade ve Garanti Koşulları

İADE VE DEĞİŞİM 

İade süresi tarafınıza ulaştığından itibaren kargonun açılmamış ve kullanılmamış olması durumunda  3 gündür. Kargo şirketi ürün tesliminden sonraki 3 günü geçmiş iadeler kabul edilmemektedir. Açılmış kullanılmış ürünlerin iadesi yoktur.
 
Ürünlerinizi iade edebilmek için  whatsapp hattı üzerinden bize ulaşmanız gerekmektedir.
 
İade işlemlerinde kargo ücreti size aittir. Markamız iadelerde kargo ücretini karşılamamaktadır.
 
Ürünler kullanılmış, bir şekilde bize ulaşırsa iadesi gerçekleşmez ve tarafınıza ödemeli olarak geri gönderilir. Ayrıca size gönderilen ve sağlam ulaşan ancak kullanmadığınız ürünlerin geri gönderiminde lütfen paketlemeye özen gösteriniz. Size sağlam ulaştırdığımız şekilde tarafımıza da ulaşması gerekmektedir. Sizin tarafınızdan bize gönderilen ürünlerde kargo kaynaklı sorun oluşması durumunda firmamız bu durumu ilgili platformlara fotoğraf çekerek bildirim yapmaktadır. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Kargonuz size ulaştıktan sonra hasarlı veya kırık ürün var ise iletişime geçerek fotograflı olarak tarafımıza whatsapp üzerinden bildiriniz. Hasarlı gelen ürünlerde markamız gereken inceliği gösterip ürün tedariği veya iade konusunda sizinle irtibata geçecekir.

Firma Adı : Shemallcream
Adres : Artıkabat mh İstanbul yolu cd 1.etap toki konutları b blok kat 6 daire 25
E-posta : [email protected]
Telefon : 0546 713 44 30
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...